Magazina

Arilena seksi përpara pasqyrës..

Written by Admin S

Ka qenë një nga këngëtaret më të lakuara gjatë kësaj periudhe.

Viti që lamë pas për bukuroshen Arilena Ara ka qenë mjaft i mbarë plot koncerte dhe arritje profesionale.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar një foto e veshur me të zeza e gjitha duke pozuar më seksi se asnjëherë përpara pasqyrës. Në këtë foto shohim se ajo është vërtetë në formë mjaft të mirë fizike./Gazeta Express/

About the author

Admin S