Fashion Magazina Muzika Video

“Fshatarja ime” nga Ermali e Ledri (Video)

Written by admin
“Fshatarja ime” nga Ermali e Ledri (Video)

Është publikuar tashmë edhe në youtube, remixi i këngës “Fshatarja ime” e kënduar nga Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula.

Dy artistët më të suksesshëm shqiptar, erdhën me këtë befasi për nder të 50-vjetorit të karrierës së Sabri Fejzullahut.

Tashmë projekti është në kanalin dhe youtube ku edhe mund ta dëgjoni me kualitet të mirë dhe të plotë.

 

About the author

admin