Fashion Femra Foto

Humbet kilogramët, shkon me bikine në emision live televiziv

Written by admin

Kerry Katona duket se ka hequr shumë për të hequr kilogramët e tepërta

E pas një pune të gjatë, Kerry Katona ka shkuar me bikine në një emision “live” televizive për të treguar se si e ka transformuar trupin e saj.

Ajo ka hequr afër 12 kilogram për vetëm gjashtë javë dhe tani po e ndjek stilin e njëjtë të jetës që nga viti i kaluar.

E këtë transformim dramatik të trupit ajo e ka paraqitur “live” në emisionin “Loose Women”, ku ka treguar se sa seksi duket duke u paraqitur me bikine të zeza në emision këtë të shtunë.

Duke treguar tonin e figurës së saj, me një paruke të bruneve, ish këngëtarja ka treguar se që nga humbja e peshës ndihet më mirë dhe ka filluar që jetën ta këtë më të lumtur.

Në këtë, sipas saj, ka ndikuar shumë edhe të qenit single që një kohë të gjatë. /GazetaExpress/

 

About the author

admin