FUN Video

Hyn gabimisht në dhomën e biznesmenit kinez, korçarja merr vendimin drastik

Written by Admin S

Kishte dalë në fundjavë me miqtë e saj, por vajza nga Korça ka ngatërruar dhomën e hotelit dhe i ka ndodhur hataja.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, vajza ka shkuar në një dhomë tjetër ku në të ishte një djalë kinez i cili fliste shqip.

Ai sipas saj i ka ofruar të futet brenda dhe pas asaj nate ajo i ka kërkuar të dashurit ndarjen pasi ishte lidhur me kinezin i cili kishte një fabrikë në Tiranë.

 

About the author

Admin S