Magazina Video

I dërgon foto nudo dashnores, ja çfarë i ndodh vlonjatit të martuar (VIDEO)

Written by admin
Një 35-vjeçar i martuar kishte nisur një lidhje me një vajzë 25-vjeçare. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza i ka kërkuar atij një foto nudo dhe ai ia ka dërguar.

Ky ka qenë edhe shkaku i nxehjes së situatës edhe më tej duke çuar në divorc mes çiftit.

Gazetari raporton se vajza ia kishte dërguar foton vjehrrit të 35-vjeçarit i cili më pas kishte njoftuar vajzën.

About the author

admin