Fashion Femra Foto

Luana Vjollca pushimet dimërore i kalon në Zvicër (Foto)

Written by admin

Luana Vjollca më në fund duket se i ka dhënë vetes pak pushim.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, aktualisht ndodhet në Saint Moritz në Zvicër.

Nga atje ajo ka publikuar një fotografi në Instagram.

E veshur me shumë stil, ajo duket për bukuri.

“Më në fund pushimet e dimrit edhe për  mua”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Ndryshe, vendi ku ndodhet Luana njihet për çmimet marramendëse, dhe jo çdo kush mund ta vizitojë!

About the author

admin