FUN Magazina

Oriola Marashi publikon foton më të çuditshme

Written by Admin S

Postimet e saj të lënë të kuptosh se çdo ditë e modeles është fundjavë dhe gjithçka duket relaksuese.

Anëtarja e OTR ka befasuar me disa foto super tunduese. E shkujdesur dhe një tundim i vërtetë.

Modelja ka zgjedhur të shfaqet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të kururar deri në detaj, dhe verbëruese për sytë e ndjekësve. /Gazeta Express/

About the author

Admin S