Foto

Tika Camaj ndez rrjetin, kjo foto do ju marrë mendjen

Written by Admin S

Modelja shqiptare me famë botërore ka ndezur rrjetin me publikimin e saj.

Çdo postim i Tika Camajt, sidomos ato shkëputur nga setet fotografike janë të parrezistueshme.

Modelja e Victoria Secret’s ka pozuar me një fustan veroro duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Kohët e fundit modelja i shte duke pushuar ne Kolumbi. Ajo ndau momente argëtuese dhe nga një dasmë ku ishte e ftuar atje.

Modelja shqiptare me këtë foto ka ngjallur reagime. /Gazeta Express/

 

About the author

Admin S